12 жовт. 2012

До Дня визволення України від німецько – фашистських загарбників

Лінійка пам’яті, присвячена визволенню України від німецько – фашистських загарбників, відбулась у школі. Заступник директора з навчально – виховної роботи, вона ж і учитель історії, ознайомила з подіями 68 річної давності.
11 жовт. 2012

Осіння ярмарка

Учні Паліївської школи не залиши поза увагою це традиційне дійство і організували власну ярмарку.
5 жовт. 2012

День працівників освіти

5 жовтня 2012 року надовго запам’ятається працівникам школи, учням та їх батькам. Святково прибраний зал, лунає музика. На це дійство
1 жовт. 2012

День людей похилого віку та ветеранів

1 жовня у Паліївській школі відбулася лінійка, присвячена Дню людей похилого віку та ветеранів.
18 вер. 2012

День партизанської слави.

Негара Оксана Миколаївна провела цікаву тематичну лінійку, розповівши учням про партизанський рух на Україні в роки Великої Вітчизняної війни
7 вер. 2012

День здоров'я

До Дня Здоров’я 7.09.22012 в Паліївській ЗШ вчителі фізичної культури підготували цікаву розважально-спортивну програму для учнів. Конкурси, естафети…
5 вер. 2012

Перший урок "Урок здоров'я"

Серед життєвих цінностей сучасної людини перше місце посідає цінність життя і здоров’я. Останніми десятиліттями світова наука зараховує проблему здоров’я, в широкому розумінні цього поняття, до кола глобальних проблем, розв’язання яких зумовлює характеристики майбутнього розвитку людства. Здоров’я є елементом індивідуальної культури життєдіяльності людини. Ця культура визначається рівнем розвитку вмінь і навичок, що сприяють збереженню, зміцненню і відновленню здоров’я людини, реалізації внутрішніх резервів її організму.
3 вер. 2012

Допоміг Віталій Анатолійович Грушевський

Відчутну допомогу отримала наша школа від Віталія Анатолійовича Грушевського.
1 вер. 2012

Перший дзвінок 2012

Саме цими словами розпочалося свято Першого дзвоника у Паліївській ЗШ І-ІІІ ступенів. Для одних це свято зустрічі зі школою, однокласниками, вчителями, проте для інших – це щось більше, а саме для п’яти першокласників котрі вперше переступили поріг нашої школи. Їх першою вчителькою, наставницею на наступні одинадцять років буде Світлана Анатоліївна Мацкул, вчитель початкових класів з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи.