14 черв. 2019

Екскурсія до Оникіївського лісництва.

Після екскурсії до Маловисківської пожежної частини вихованці табору «Мрія» Паліївського НВК продовжили свою мандрівку до Оникіївського лісового господарства.
14 черв. 2019

Екскурсія до пожежної частини .

14.06. 2019 року вихованці пришкільного оздоровчого табору «Мрія» Паліївського НВК побували на екскурсії у Маловисківському районному відділенні державної пожежної рятувальної частини.
12 черв. 2019

Продовження відпочинку.

Відпочинок у таборі "Мрія" продовжується, вихователі підготували для дітей різні конкурсні програми, провели бесіди про здоровий спосіб життя .День пройшов захоплююче.
11 черв. 2019

табір "Мрія"

Конкурс зачісок
10 черв. 2019

Екскурсія до храму.

Літній пришкільний табір – це не лише місце і час для відпочинку, але й можливість змістовно провести дозвілля, побувати на різноманітних екскурсіях . Тому вчителі та вихователі Паліївського НВК створюють усі умови для змістовного та цікавого дозвілля своїх учнів, для яких кожен день був би новим відкриттям, новим здивуванням. 10 червня вихованці пришкільного оздоровчого табору "Мрія" відвідали храм святої Єлизавети та гарно провели свій час у відпочинковій зоні біля храму.
7 черв. 2019

Відвідини Крейзі ленду.

7.06. 2019 р. вихованці пришкільного табору «Мрія» Паліївського НВК відвідали розважальний центр Крейзі- Ленд, що розташований у Кропивницькому.
6 черв. 2019

Конккурси та розваги у таборі.

06 червня у пришкільному таборі «Мрія» продовжились розваги з друзями із організації «Колиска любові». Волонтери підготували захоплюючу програму: різноманітні ігри, розваги, спортивні змагання.
5 черв. 2019

Візит друзів

Відпочинок у пришкільному таборі Паліївського НВК продовжується.05 червня до нас завітали друзі із організації «Колиска любові» , засновником якої є Ягелінський Степан Михайлович
3 черв. 2019

Відкриття табірної зміни

03.06.2019 року у Паліївському НВК відбулось урочисте відкриття пришкільного табору «Мрія». Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та поїхати на екскурсії.
1 черв. 2019

День захисту дітей

Учні Паліївського НВК щороку в перший день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей на святі у Маловисківській ОТГ . У рамках програми для дітей відбулися розважальні, пізнавальні, творчі заходи. Діяли пізнавально-ігрові майданчики .Діти мали можливість взяти участь у різних конкурсах ,стати учасниками творчих майстер-класів та лабораторій. Свято продовжилось у Маловисківській ЗШ № 3 спортивними змаганнями «Тато, мама , я – спортивна сім’я» . Свято для дітей - прекрасне свято радості і надії та незабутніх вражень.