12 лист. 2019

Семінар практичних психологів.

12.11.2019 року у Паліївському НВК було проведено міський семінар практичних психологів. Семінар був присвячений міжнародному Дню толерантності . Шкільний психолог Панасенко Валентина Олексіївна провела тренінг з учнями 6-7 класів «Толерантність врятує світ». Для створення гарного настрою для учасників семінару було проведено релаксаційні вправи «Пізнай себе» та «В чому виражається щастя ?». Учасники семінару поділилися своїми враженнями, всі отримали життєстверджуючій імпульс для подальшого розвитку і самовідданої праці у нелегкій і надзвичайно гуманній справі психолога - «терапії душі».
11 лист. 2019

Визначення переможців у навчанні.

Колишній учень Паліївської школи Жорновий Анатолій Анатолійович з метою підтримки та заохочення сільських учнів до навчання та творчих здобутків започаткував благодійний фонд . Першими переможцями стали :учениця 7-го класу Маленко Карина за високі досягнення у навчанні ; учениця 9-го класу Яцинюк Вікторія за отримане І-е місце у VІ-му міжнародному фестивалі- конкурсі «Сходинки до майстерності» ;учениця 8-го класу Фуга Богдана за ІІ місце та учень 9-го класу Згеря Олександр за ІІІ місце у цьому ж конкурсі .Всі ці учні отримали грошову винагороду від Жорнового Анатолія Анатолійовича. Вітаємо переможців !!!
9 лист. 2019

День української писемності та мови.

9 листопада країна святкує День української писемності. У нашому Паліївському НВК теж були проведені заходи до цього, дуже актуального в наш час, свята. Учителі української мови Козбан Вікторія Миколаївна та Кривошеєва Наталія Іванівна організували та провели мовний квест , який допоміг учням краще пригадати лексику та мелодійність рідної мови. Виховувати любов до рідної мови - нагальне питання сучасності ,якому наші вчителі приділяють особливу увагу. Переможці квесту були нагороджені грамотами на шкільній лінійці.
8 лист. 2019

Написання диктанту.

08.11.2019 року учні Паліївського НВК долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності .
4 лист. 2019

Тиждень БЖД «Про вогонь нам треба знати , з ним не треба жартувати !»

з 04.11. 2019 року у Паліївському НВК прйшов Тиждень знань БЖД «Про вогонь нам треба знати , з ним не треба жартувати !» .Головна мета його проведення - щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека». Відповідно до тематики Тижня в навчальному закладі були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня, бесіди ,виховні години та тренінги.
24 жовт. 2019

Семінар вчителів 1-2 НУШ

24.10.2019 року у Паліївському НВК було проведено семінар вчителів 1-2 класу «Ранкові зустрічі в НУШ. Освітнє середовище». Розпочала роботу семінару заступник директора з НВР Лєскова Тетяна Миколаївна , яка ознайомила учасників семінару з цікавими фактами та легендами про село Паліївка. Ранкову зустріч у першому класі провела Ценцура Тетяна Іванівна на тему : «Техніка, яка допомагає». Другокласники разом із класним керівником Хоменко Катериною Григорівною провели ранкову зустріч про здоров'я.
11 жовт. 2019

День українського козацтва

11.10.2019 року у нашому Паліївському НВК було проведено тематичну лінійку «Ми – нащадки козаків» до Дня українського козацтва , яку підготували і провели учасники шкільного парламенту. Під час лінійки відбулась урочиста посвята в козачата наших першокласників , які показали своє вміння співати , розповідати вірші , знати заповіді козаків та довели, що гідні носити почесне звання «козачата». Класні керівники початкових класів організували «Козацькі забави» для юних козачат. Вчитель фізичної культури Шакалов Валерій Анатолійович перевірив козацький запал та звитягу у змагань «Козацький гарт». Цікаво й радісно було спостерігати за учнями, які стали учасниками спортивної естафети. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході , проявили спритність, витривалість та вміння працювати в команді. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.
5 жовт. 2019

День учнівського самоврядування .

У Паліївському НВК традиційно День учителя проводитися напередодні в п'ятницю – 4 жовтня. В цей день у нашому шкільному закладі проводять день самоврядування - старшокласники самі проводять уроки в молодших класах , а після уроків запрошують педагогів на святковий концерт, який самі підготували. Також учителів прийшли привітати вихованці дитячого садочка , які подарували присутнім гарні вірші та пісні, працівники СБК подарували нам пісенні вітання. Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок!
27 вер. 2019

Осінній ярмарок.

У Паліївському НВК стало вже традиційним проведення шкільного свята “Осінній ярмарок”. Дуже весело і яскраво пройшов наш ярмарок.З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та учительський колективи школи . .На ярмарку велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, та тортиками, які приготували діти разом з батьками. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів.
26 вер. 2019

Урок-тренінг "Ми - проти булінгу".

З метою попередження насильства та жорстокості серед молоді, профілактики злочинів, правопорушень в учнівському середовищі 25 вересня 2019 року практичним психологом Панасенко В.О. та педагогом-організатором Бойко В.П. були проведенено для учнів Паліївського НВК урок -тренінг на тему «Ми проти булінгу » . В інтерактивній формі учнів інформували про явище булінгу та його види, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки агресивної поведінки...