Сторінка бібліотекаря

Наша бібліотека

У школі працює шкільна бібліотека, фонд якої складає 11378 примірників , з них підручників – 7626 примірник. Займає бібліотека дві кімнати: в одній розміщено книгосховище, в другій – зала, де бажаючі можуть користуватися довідковою літературою.

В бібліотеці є художня та навчально-методична література, але частина її вже застаріла. Є потреба в поновленні навчально-методичної літератури, поповненні художньої та довідкової літератури.

Для більш повної інформації влаштовані книжкові виставки. Вони є однією з найпоширеніших та найпопулярніших форм бібліотечного обслуговування читачів. Важливе пізнавальне значення мають тематичні виставки, які присвячуються різним подіям суспільного життя.

У бібліотеці організовано цикл книжкових виставок. Серед них «Попереджаємо, щоб застерегти від поганих наслідків». Ця виставка пропагує здоровий спосіб життя. Тут відвідувачі бібліотеки можуть переглянути пропоновані брошури «Алкоголь – це небезпечно», «Здоровий спосіб життя», «Куріння шкодить здоров’ю», «Зупиніть СНІД!».

Виставка продовжується розділом «Золотий Кіровоградський краю», який знайомить читачів із творчістю письменників нашого краю, як усієї Кіровоградщини, так і Маловисківщини зокрема.

У практичній роботі використовуються різноманітні форми книжкових виставок, серед яких і ювілейні виставки «Слово Кобзаря», «Голодомор», «Учитель добра і казки (В.О.Сухомлинський).

Для найбільш активних читачів створена поличка «Цими творами в дитинстві захоплювалися ваші батьки».

З метою інформування педагогічного колективу систематично випускаються бюлетні «Нові надходження в бібліотеку», «Радимо прочитати».

Є постійно діючі виставки «Моя Україна», «Право», «Природа і ми», «Мій рідний край», «В.О.Сухомлинський – дітям».

До предметних тижнів, що проводяться в школі, а також до визначних подій та дат ( Дня української писемності та мови, Всесвітнього Дня здоров’я, Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом) готуються відкриті перегляди літератури, виставки-інформини, бібліографічні огляди, дні інформації.

Школа забезпечена навчальними програмами з предметів інваріативної та варіативної складової.

Всі вчителі виписують фахові журнали та газети, мають ПК з доступом до мережі інтернет, який також використовують під час підготовки до уроків.

Вчителі-предметники постійно купують новинки навчально-методичної та довідкової літератури.

Вчителі 1–4 класів за спонсорські кошти закупили таблиці для математики, рідної мови, основ здоров’я, природознавства, образотворчого мистецтва та учнівські правила. Для більш змістовної організації навчально – виховного процесу, вчителі виготовили тематичні папки з розвитку зв’язного мовлення, дидактичний матеріал з української мови, математики та читання. Оформлені папки: «Виховна та позакласна робота», «Робота з батьками», «Тижні безпеки життєдіяльності», «Папка класного керівника», «Інструктажі по техніці безпеки», «Здоров’язберігаючі технології».Для систематизації власних напрацювань створено Портфоліо вчителя. В достатній кількості у кожного вчителя методичної літератури.