4 черв. 2021

Свято останнього дзвінка.

Сьогодні у нашій школі пройшло чудове свято – Свято останнього дзвоника. Школярів чекає улюблена пора — літні канікули. Бажаємо щоб вони принесли дітям неповторні враження, а також дали відновити сили перед початком нового етапу навчання.Чудові наші 4-класники вітаємо вас з успішним закінченням першого етапу і в ваш перший випускний бажаємо вам не бояться змін, бути відкритими до нових пізнань, щирими і працьовитими. Дорогі випускники дев'ятого класу!!! У вас попереду – новий етап життя. Віримо що на цьому шляху Вам не забракне сміливості та наполегливості! Бажаємо вам зробити правильний вибір в житті, адже саме зараз ви тримаєте в руках своє майбутнє!
1 черв. 2021

День захисту дітей

Дитинство – це чудова пора сподівань і здійснення мрій. У перший літній день у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей, а в Україні – День захисту дітей – гарне свято щастя, надії, злагоди, миру та радості. З цієї нагоди для учнів нашої школи було організовано конкурс малюнку на асфальті «Дитинство моє веселкове» та танцювальний флешмоб.
25 трав. 2021

Озеленення території школи.

Учні Паліївської Філії «Гімназія-ЗДО» , як і всі діти, з нетерпінням чекали приходу весни. Весна дарує учням не тільки посмішку весняного сонечка, теплоту та аромат весни, а й можливість покращити благоустрій нашої пришкільної території. Насамперед школярі як і педагоги, приймають участь у щорічній акції з благоустрою та озелененню шкільного подвір'я, та закріпленої за школою території. Учні разом з учителями висаджували квіти, створювали клумби та зелені зони; організовували санітарну розчистка дерев, кущів. Кожен клас має свій квітник або клумбу на шкільному подвір'ї. Щовесни діти разом з педагогами висаджують однорічні і багаторічні квіти і доглядають за ними до осені, змагаються у кого квітник найкращий. Таким чином шкільне подвір'я стає різнобарвним і красивим.
25 трав. 2021

Благоустрій шкільної території

Адміністрація школи, класні керівники , педагоги висловлюють щиру подяку батькам учнів за взаєморозуміння, бажання допомогти нашому навчальному закладу , завдяки ініціативній роботі класних керівників , які зуміли організувати батьків для допомоги в благоустрої пришкільної території: 1.Вулпе Мухамед 2.Пічкуров Артур 3.Фокша Григорій 4.Давидов Олександр 5.Касян Віталій 6.Лавріченко Сергій 7.Матяш Євгеній 8.Константінов Роман 9.Ценцура Сергій Щиро дякуємо всім батькам, бажаємо міцного здоров`я, мирного неба, злагоди та добробуту!
20 трав. 2021

День Вишиванки.

Встає над світом щире сонце вранці І землю гріє променем ясним А я іду по світу в вишиванці. Я- Українець! І горджуся цим ! З Днем Вишиванки!!! # Мала Виска вишивана.
8 трав. 2021

Конкурс "Я малюю Перемогу".

Участю у творчій акції «Я малюю Перемогу" учні Паліївської Філії "Гімназія - ЗДО"вшановують великий подвиг нашого народу у роки другої світової війни. Також класні керівники разом з вчителем історії Лєсковою Т.М. підготували для учнів 5-9 класів тематичні відеоекскурсії «Обличчя Перемоги» .
26 бер. 2021

Методична робота на канікулах.

Цьогорічні весняні канікули були насичені різноманітними заходами, обираючи які, кожен педагог міг підвищити свою педагогічну майстерність.У вівторок 23 березня був проведений психологічний тренінг "Проблеми мотивації навчання". 24 березня було проведено практичне заняття (обмін досвідом) "Використання онлайн-сервісів в освітньому процесі".Окрім шкільних заходів учителі мали можливість відвідати методичні заходи, які були організовані відділом освіти Маловисківської міської ради.
17 бер. 2021

Виховний захід "Весняні свята".

Весна дуже гарна пора року. Тому про неї складено багато віршів ,пісень,намальовано багато картин. Люди пов’язують з весною всі свої найкращі почуття та сподівання. Весною починаються традиційні свята. Це і Стрітення ,Масляна,Зустріч птахів - провісників весни,Теплого Олекси. В 4 класі Паліївської Філії «Гімназія-ЗДО» було проведено захід «Березневі свята» , який підготувала і провела класний керівник Панасенко В.О.Вчитель ознайомила дітей , як проходять ці свята. Діти закликали жайворонків, співали веснянки та смакували млинцями та печивом «жайворонків». Свято пройшло гарно і весело. Але краса природи існуватиме тоді , коли її зберігати і захищати.
17 бер. 2021

Методична декада "Урок , як основа ефективної і якісної освіти".

З метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, пропаганди ефективного педагогічного досвіду, продовжується методична декада. Декада представляє собою тематичні предметні цікаві заходи та інші методичні форми роботи. 3 клас- пройшов урок фізичної культури «Біг з високого старту .Стрибки у довжину», вчитель Хоменко К.Г.; 8 клас- алгебра , «Розв’язування квадратних рівнянь»,вчитель Фокша Т.М.; 8 клас - українська література , О.Довженко «Ніч перед боєм» ,вчитель Козбан В.М.; 3 клас- англійська мова «Фрукти та овочі», вчитель Грищенко Т.В.; 5 клас- фізична культура «Баскетбол», вчитель Шакалов В.А.
12 бер. 2021

Година пам'яті.

Безжальне колесо Другої світової війни, яке прокотилося українською землею, залишило за собою розруху і безліч людських жертв. Проте навіть всевладний час не в змозі стерти з нашої пам’яті згадку про ті страшні події…12 березня у Паліївській Філії «Гімназія-ЗДО» було проведено годину пам'яті "Визволення с.Паліївка від німецьких окупантів у березні 1944 року". Учням школи розповіли історію визволення рідного краю. Завершився захід вшануванням всіх загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни. Захід підготувала і провела вчитель історії Лєскова Т.М.