Навчальний процес

Організація та ефективність навчально – виховного процесу.

Щорічно робочий навчальний план на наступний рік обговорюється на завершальному етапі попереднього навчального року. В травні 2012 року на апаратній нараді спочатку були обговорені Типові навчальні плани Міністерства освіти і науки України. У відповідності до Типових навчальних планів був розроблений робочий навчальний план школи.

Робочий навчальний план для 1 класу 2012 – 2013 навчального року був розроблений у відповідності до Типового навчального плану, затвердженого Міністерством освіти і науки України (наказ № 572  від 10.06.2011 р.)

Робочий навчальний план для 2 – 4 класів розроблений за Типовими навчальними  планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України

(наказ № 682  від 29.11.2005 р.)

Робочий навчальний план для  5 - 9 класів розроблений за Типовими навчальними  планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (наказ №  66 від 05.02.2009 р.)

Робочий навчальний план для  10 - 11 класів розроблений за Типовими навчальними  планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України (наказ №  834 від 27.08.2010р.)

Ефективність використання варіативної частини навчального плану.

В 2010 - 2011 навчальному році із варіативної складової використовувались години для вивчення інформатики в середніх класах, оскільки були умови для її вивчення. В 2007 році школа була забезпечена комп’ютерним класом.

В 2011 - 2012 навчальному році із варіативної складової були використані години в початкових класах для вивчення російської мови, а 10 і 11 класах (по одній годині) для вивчення  спецкурсу Школа проти Сніду. Вчитель Сиплива Олена Валентинівна, яка викладала цей спецкурс,  пройшла курси за цією програмою і має сертифікат на право його  викладання .

В 2012 - 2013 навчальному році через відсутність фінансування із варіативної складової навчального плану використано лише 0,5 годин і лише в 11 класі для викладання спецкурсу Школа проти Сніду.