29 лист. 2019

Сімейне свято проведене у 4 класі.

«Батьки і діти : естафета поколінь» - сімейне свято проведене у 4 класі Паліївського НВК , який провела класний керівник Негара Оксана Миколаївна.
28 лист. 2019

Родинний захід для 2 класу.

Розуміння того, який стиль підходить саме вам, дозволить створити позитивну атмосферу, що сприяє особистісному зростанню, емоційному та інтелектуальному розвитку дитини- з такою метою класний керівник ,Хоменко Катерина Григорівна ,провела родинний захід у 2 класі «Стилі виховання дитини в сім’ї».
28 лист. 2019

Сімейний тренінг у 7 класі.

Батьки і діти – серця одні ….Тема сімейного тренінгу , який провела класний керівник 7 класу Паліївського НВК Ткаченко Марина Юріївна.
27 лист. 2019

Виховний захід для 5 та 6 класів.

З метою розширення знань учнів про сім'ю та її значення у житті людини , навчити дітей бути вдячними своїм батькам за їхню турботу, згуртовувати сім’ї , розвивати в учнів почуття обов’язку перед родиною, вміння слухати й підтримувати мир і злагоду в сім’ї, виховувати повагу до усіх членів родини класні керівники 6 та 5 класів Кривошеєва Наталія Іванівна та Козбан Вікторія Миколаївна провели родинне свято «Оминаємо гострі кути».
27 лист. 2019

Родинне свято у 3 ,8 та 9 класах.

Родинне свято приносить всім радість, щастя, веселий настрій, усмішки на вустах дітей і дорослих. Класні керівники 8 та 9 класів Фокша Тетяна Михайлівна та Шакалов Валерій Анатолійович провели чудове свято «Мелодія сердець» . А класний керівник 2 класу Панасено Валентина Олексіївна провела родинне свято «Дружна родина» з конкурсами та інтелектуальними іграми. Дітям і всім присутнім родинам свято дуже сподобалося, адже кожен знайшов на ньому щось для душі.
25 лист. 2019

Перемога у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Учениця 7 класу Паліївського НВК Маленко Карина посіла ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Також вітаємо учителя хімії та біології Сидоренко Ольгу Григорівну , яка підготувала Карину та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю! Всім вчителям нашої школи , хто готує молоде покоління до самостійного життя, мудрим, добрим, віддаємо подяку і шану, бо вони ведуть своїх учнів до нових перемог та звершень і залишаються для дітей вічним взірцем! Всім учасникам учнівських олімпіад бажаємо міцного здоров"я, наснаги та подальших творчих успіхів! Наші учні – потенціал України ! Ми пишаємось вами!.
22 лист. 2019

участь у проект DOBRE.

Учні та вчителі Паліївського НВК долучилися до проекту «Безпека на дорозі - це життя!» впроваджується ініціативною групою «Активні освітяни» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» USAID програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE . Громадські ініціативи України та Агенція сталого розвитку «Хмарочос» є регіональними партнерами програми DOBRE в Кіровоградській області.
22 лист. 2019

Година пам'яті до Голодомору.

22.11. було проведено годину пам’яті «Колос правди» , якою жителі с.Паліївки вшанували всіх невинно убієнних українців в роки Голодомору 1932-1933 років. Його метою є висвітлення теми Голодомору, усвідомлення його трагізму у долі рідного народу, формування громадянської відповідальності за майбутнє Вітчизни, сприяння зростанню патріотичних почуттів на засадах особистого розуміння історії. Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.
20 лист. 2019

День Гідності та свободи

у Паліївському НВК було проведено лінійку-реквієм «Зима , що нас змінила» , який організувала і провела вчитель історії Лєскова Т.М.Учні мали змогу переглянути відеофільм «Пам’ятай їх вчинок і обличчя». Мета заходу :ознайомити учнів з поняттям « гідність» та «свобода» , усвідомити себе українцем та мати почуття особистої відповідальності за долю держави.
15 лист. 2019

Тиждень української мови та літератури.

Вчителі української мови та літератури Козбан Вікторія Миколаївна та Кривошеєва Наталія Іванівна організували і провели мовний квест , конкурс стіннівок , виготовлення лепбуків «Відомі діячі літератури», турнір допитливих «Ігри патріотів» та літературну вітальню «На крилах поезії». Проведені заходи допомогли поглибити знання учнів про красу і багатство української мови, виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього українського, бажання розмовляти рідною мовою.